Share

Villa Tadilatı

Villa Tadilatı

Villa Tadilatı

Villa tadilatı ve dekorasyonu işini Tadilat veya sıfırdan villa yaptırmak için fikir edinmek istiyorsanız Uğur inşaat olarak her zaman yanınızdayız!
Aldığınız veya almış olduğunuz arsanıza yapabildiğimiz gibi eski bir yapıya hem güçlendire uygulaması aynı zamanda tadilatını tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde yenilenmiş bir villa gibi teslim ediyoruz.

Anahtar Teslim Tadilatlar

Bir arsanız var ise veya arsa alıp villa yaptırmayı planlıyorsanız size bu konu da yardımcı olabiliriz. e-mimar olarak arsa alım aşamasından teslim aşamasına. kadar tüm işlerinizi biz yapıyoruz size yalnızca tarzınıza uygun seçimler yapmak kalıyor

Villa Tadilatı Aşaması

Uğur İnşaat olarak Villa Tadilatı için Sizden bir yetki belgesi aldıktan sonra yaptırmayı düşündüğünüz yapının aşağıda belirtilen tüm işlerini biz takip etmekteyiz.
Plan Proje Tasarım uygulama
Yapı denetim aşaması
Villa tadilatı Belediye işleri (Ödemeler İşlem takibi %80 %95 Son 5 ve İş bitirme süreçleri takibi iş bitirme ve İskan alınması)
Mal müdürlüğü (Ödemeler İşlem takibi)
Tapu müdürlüğü (Arsa Meskene çevirme Tapu alınması ve Kat irtifakı kat mülkiyeti işleri)
Villa Tadilatı ,Kaba yapı işlerinin yapılışı; Kalıp demir duvar çatı işleri
İnce yapı işlerinin yapılması; Elektrik su doğal gaz altyapı işleri, Sıva şap seramik parke oda kapısı , çelik kapılar küpeşte ferforje alçıpan uygulamaları var ise asansör altyapı ve tüm teknik işlerinin yapılması
Bahçe işi Çatı kaplama işleri Mobilya üretimi ve Montaj işleri

Share post: