Share

Hakkımızda

Hakkımızda

01

HAKKIMIZDA

UĞUR İNŞAAT, 13 senedir inşaat sektörüne imzasını başarıyla atan Uğur Aktaş tarafından kurulmuştur. İnşaat sektöründe tüm teknolojik gelişmelerle entegre olan Uğur İnşaat, temelden inşaat, taahhüt, tadilat ve dekorasyon gibi hizmetler ile müşterilerinin en güvenilir çözüm ortağıdır.

Neden Uğur İnşaatı Tercih Etmelisiniz?

Rekabetçi yapısı ile rakiplerinden farkı; proje süreçlerinde sorunlara hızlı ve inovatif çözümler üreterek sorunları sıfır seviyesine indirip müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.
Prestijli anlayışı ve zamanından önce teslim etme prensibiyle başarılı projelerin ardında Uğur İnşaat yer alır. Müşterilerinin talep ve beklentilerine karşı imkânsız projelere yaratıcı çözümler tasarlar.

Uğur İnşaat; yüksek kalite hizmeti, koşullara ve bütçeye optimize edilmiş Rekabetçi Fiyat Politikası ile her daim müşterisinin yanındadır.Sektörün zor çalışma şartlarına karşı çalışma sahasında ekibin istihdamını sağlamak ve güvenli tedbirler ile güvenli koşullar oluşturmak, ekibinin güvenliğini esas alan en öncü ilkelerindendir.

Proje süreçlerini çevresel etkileri iyileştirme çizgisiyle ve üretim faaliyetlerini çevre sorumluluk bilinciyle yönetir.“Önce Müşteri” prensibiyle projelerin ardında mutlu müşteri görene kadar faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir

Kalifiyeli insan, kaliteli proje” anlayışı ile bünyesinde bulunan kadrosu; alanında uzman, deneyimli ve kurum kültürünü benimsemiş kişilerdir. Uğur İnşaat, iş yönetimi süreçlerini planlamış olduğu takvime sadık kalarak projelerini eksiksiz ve zamanında teslim etme anlayışı ile optimum hizmet sunar.

Uygulamasını, malzemesini ve kalitesini denetlenmeye açık tutarak müşteri güveni odaklı projelerini şeffaflık ilkesiyle yönetir.“Kalite, Güven, Zaman” tüm çözüm ortaklarımızın “Neden Uğur İnşaat?” sorusuna her zaman cevabımızdır.

1

02

Misyonumuz

Uğur İnşaat olarak misyonumuz; müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayıp, çözüm odaklı hizmet sunarak iş süreçlerini onlara değer yaratacak çıktılara dönüştürmektir.Satış öncesi ve satış sonrası optimum hizmet ile iş ortaklarımızın memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak; gelişen teknoloji ve koşullar ile entegre olarak başarılı projelerin ardında yer almaktır.

Vizyonumuz Ve Hedeflerimiz

Bugünün tecrübesiyle gelecekteki ihtiyaçları önceden saptayıp politikamızı ona göre geliştirmek ve optimum çözümler sağlamak vizyon anlayışımızdır. Her geçen gün artan rekabet ortamında hizmetini vermekte olduğumuz ürünlerin üretimini bünyemize katmak ve showroom sayımızı artırmak amacı ile büyüme hedefindeyiz.

%

Mutlu Müşterilier

%

Profesyonel Tasarımlar

%

Kusursuz İnşaa